Počítače návěsných postřikovačů

Postřikovače vybavujeme terminály německé firmy Müller Elektronik, která patří mezi špičkové výrobce těchto komponentů. Počítač plní funkci automatického regulačního zařízení na postřikovači a slouží k ovládání jednotlivých sekcí, snímání zpracovávané i celkové plochy, regulaci tlaku, rychlosti a dávky postřiku.

Spray-Control S

Typy počítačů:

Spray-Control S – základní verze spolehlivého počítače vyráběného německou firmou Müller, umožňuje regulaci podle nastavené požadované hodnoty – lze nastavit krátkodobé změny v 10% krocích pouze stisknutím tlačítka +/-, a tak optimálně přizpůsobit postřik danému porostu nebo přemnoženým škůdcům. Na displeji přehledně vidíte aktuální rychlost a aplikované množství postřiku.

Počítač - terminálSpraydos – kompaktní počítač vycházející ze Spray-Control S. Stejně jako jeho předchůdce zobrazuje okamžitou pojezdovou rychlost a okamžité průtokové množství, zároveň obsahuje ovladače až 9 sekcí s hlavním spínačem, ruční popř. automatickou regulaci postřikového množství a až 4 hydraulické funkce. Jeho velký, osvětlený LCD displej a přehledná, doteková klávesnice umožňují pohodlnou obsluhu.Dávka je přesně dodržena i při změnách pojezdové rychlosti – tím odpadá obtížné nastavování vyrovnaného tlaku při změně trysek.

 

 

BASIC-Terminal-Spritze-1024x873Basic-Terminal – univerzální počítač, který má již zásuvku ISO-Bus. Za vynikající cenu nabízí mnoho volitelných rozšíření. Jeden terminál, který můžete použít nejen pro ovládání postřikovače ale i dalších zemědělských strojů.

 

 

 

COMFORT-Terminal-1024x731Comfort-Terminal – tento počítač je vhodný pro všechny stroje a díky ISO-Bus zásuvce může být použit nejen pro postřikovače, ale i secí stroje, kejdovače či rozmetadla. Odpovídá nejvyšším nárokům na precizní hospodaření. Na barevném displeji o velikosti 10,4″ se zobrazují všechny detaily najednou. Je standardně vybaven aplikací ISOBUS-UT a ISOBUS-TC (TASK-Control), tak aby bylo možno používat řízení prací a aplikační karty v ISO-XML formátu.

 

 

 

Touch1200Touch1200 – nejnovější generace počítačů s otočným dotykovým displejem a ISO-Bus zásuvkou.

Umožňuje zobrazení až 5 aplikací současně, díky APP&GO ho lze individuálně přizpůsobit požadavku klienta. Standardně je vybaven GSM modulem. Mimo paralelního kopírování jízdy (TRACK-Leader App) a automatického řízení (TRACK-Leader TOP), nabízí Touch 1200 také možnost řízeného vypínání sekcí pomocí GPS (SECTION-Control App).

Připojit lze také širokou škálu zařízení jakou jsou kamery, S-boxy , Joytick nebo světelné panely. Takový komfort nenabízí žádný jiný terminál.

 

 

 

TRACK-Guide III

Novinkou mezi terminály firmy Müller-Elektronik je nový TRACK-Guide III. Menší bráška terminálu Touch1200. Moderní dotekový terminál vybavený

  • robustním 8″ dotykovým displejem
  • výkonným paralelním pojezdem
  • intuitivním ovládáním
  • o možnost doplnění plnohodnotným ISOBUSem
  • s možností rozšíření o automatické řízení