Návěsné / tažené postřikovače

Všechny stroje MGM, MGM-A i MGM Magnum splňují náročné požadavky současné intenzivní zemědělské velkovýroby.

Již pátá generace českých postřikovačů!

Již skoro 20 let se na Moravě v MGM Holešov vyrábí a konstruují postřikovače. Stroje procházejí kontinuálním vývojem a jsou neustále inovovány a přizpůsobovány stále se zvyšujícím nárokům zákazníků. Jsou atraktivní pro výhodný poměr mezi cenou, kvalitou a užitnou hodnotou a pro snadnou dostupnost náhradních dílů.

Postřikovače – Magnum

Novinka. Moderní postřikovače o velikosti objemu nádrže 4200, 5200, 6200 s rameny až do 30 m zavěšenými na paralelogramu.

Postřikovače – MGM 2000

Nejmenší z naší nabídky tažených polních postřikovačů s polyetylenovou nádrží o objemu 2000 l. Malý kompaktní postřikovač pro drobné zemědělce.

Postřikovače – MGM 2500

Postřikovač MGM 2500 splňuje všechny požadavky současné intenzivní zemědělské velkovýroby. Jde již o pátou generaci návěsných postřikovačů vyráběných v MGM Holešov od roku 1995.

Postřikovače – MGM 3000

Postřikovací stroj MGM 3000 splňuje požadavky současné zemědělské velkovýroby. Stroj má výhodný poměr cena / výkon a proto patří mezi nejprodávanější. Velkou výhodou je i výborná dostupnost náhradních dílů.

Postřikovače – MGM A 4000

Tento tažený postřikovač MGM A 4000 je již několikátou generací vyvíjenou ve firmě MGM od roku 1995. Splňuje všechny požadavky současné doby, neustále prochází dalším vývojem jako ostatní postřikovače.

 

Postřikovače – MGM A 5000

Tažený polní postřikovač MGM A 5000 spadá do nejvyšší řady všech námi nabízených postřikovačů. Velký výběr příslušenství a nadstandardního vybavení je velkou výhodou. Stroj prochází neustálým vývojem, samozřejmostí je servis přímo u nás, stejně jako u všech ostatních postřikovačů.

Země kam putují postřikovače a doplňky:
Německo
Dánsko
Holandsko
Rakousko
Polsko
Slovensko
Bulharsko
Rusko
Bělorusko
Kazachstán a Ukrajina

V těchto zemích jezdí více jak 1200 tažených zemědělských postřikovačů, které tam slouží k ochraně rostlin.

Ve výrobním programu jsou postřikovače s pracovním záběrem 10 až 36 metrů a s nádržemi od 600 do 5000 litrů.

Nesené a návěsné postřikovače jsou vyráběny přímo ve společnosti MGM a.s v České Republice. Samozřejmě realizujeme rekonstrukce starších nesených, návěsných i samojízdných postřikovačů. Celý sortiment náhradních dílů je k dispozici po celý rok.

Také instalujeme a prodává trysky k postřikovačům značky Lechler a TeeJet, čerpadla Annovi Reverberi, počítače Müller Elektronik nebo Tee Jet. Postřikovače vybavujeme přesným GPS navigačním systémem Tee Jet Centerline nebo Trimble.

MGM = postřikovací technika profesionálů.